1. Ko reikia, kad galėčiau tapti Audioteka partneriu?

Visiškai nieko! Tik noro dalintis savo mėgstamomis audioknygomis ir užsidirbti.

Net nereikia turėti savo svetainės (nors kartais gali būti ir naudinga). Dalintis savo rekomendacijomis gali socialiniuose tinkluose, įvairiose grupėse, el. paštu parašydamas laišką visiems savo draugams, per paieškos variklius (pvz per Google), interneto forumuose, ruošdamas įvairiausius video ir pan. Jei turi savo svetainę, ten gali patalpinti nuorodas į savo rekomenduojamas audioknygas, gali su jais bendrauti gyvai įsidiegęs live chat sistemą ir pan.

Viskas, ką reikia padaryti, tai nusiųsti draugą į Audioteka svetainę ar konkrečią audioknygą per specialią nuorodą ir jei jis/ji nusprendžia įsigyti audioknygą, tu gausi 15-25% komisinį nuo pardavimo sumos.

Pvz. jei kažkas įsigyja audioknygą „Mąstyk ir būk turtingas“ už 18.79€, tu uždirbi 2.82€, jei esi 1-oje pakopoje, 3.76€ jei esi 2-oje pakopoje ir 4.70€ jei esi 3-ioje.

2. Kaip vykdomi atsiskaitymai?

Yra du būdai, kaip vyksta atsiskaitymai su partneriais:

  • Pavedimu. Minimali suma atsiskaitymui pavedimu - 50€, tačiau iš šios sumos dar išskaičiuojami mokesčiai, kuriuos sumokate arba Jūs pats (jei pvz turite įregistravę individualią veiklą), arba juos sumokame mes, jei suma nedidelė ir gali būti traktuojama kaip pajamos už atsitiktines paslaugas. Mokesčių suma yra nuo 5% iki 25%. Dažniausiu atveju, kai tai traktuojama kaip pajamos už atsitiktines paslaugas, tai yra 15%.
  • Audioknygų kuponais. Jei taip nuspręstumėte, Jūsų sukaupta suma gali būti iškeičiama ir į audioknygas – šiuo atveju iš sumos neišskaičiuojami jokie papildomi mokesčiai. Vadinasi, uždirbus 10€, jūs jau galite atsiimti 10€ vertės audioknygą nemokamai.

3. Kaip susikurti nuorodą, kuria galėsiu dalintis?

Labai paprasta. Visų pirma, nuorodą sudaro dvi dalys:

Bazinė audioteka nuoroda + #tavo partnerio id

1. Pradėkime nuo bazinės nuorodos. Tai gali būti tiesiog nuoroda į Audioteką – https://audioteka.com/lt/ – arba nuorodą į konkrečią audioknygą, pvz bazinė nuorodą į Steve Jobs audioknygą būtų – https://audioteka.com/lt/audiobook/steve-jobs. Iš kur ją gauti? Tiesiog apsilankyk tos audioknygos puslapyje ir nusikopijuok nuorodą iš naršyklės adreso laukelio.

2. Tavo partnerio id – tai žodelis, kurį įvedei registruodamasis (jį taip pat gali matyti prisijungęs prie partnerystės sistemos pačiame viršuje). Tarkime, kad registruodamasis kaip partnerio id pasirinkai "vip". Tokiu atveju speciali nuoroda būtų formuojama taip:

https://audioteka.com/lt/audiobook/steve-jobs#vip

Ir tai ir bus ta nuoroda, kuria galėsi dalintis. Beje, nuoroda gali vesti bet kur - į Audioteka pradžią, į konkrečią audioknygą, į kategoriją ar net į paieškos rezultatus. Svarbiausia, kad gale pridėtum groteles ir savo partnerio id.